moment prosím

Novostavba uprostřed luk k pronájmu / k prodeji

18.10.2016  Skořepa Petr

Dovolujeme si Vám předložit zcela nevšední nabídku pronájmu nemovitosti, uprostřed panenské přírody Orlických hor. Je to tak trochu jiná nabídka pro velmi specifické zájemce, co ocení právě onu nevšednost, a to v různých úhlech pohledu.  Jsou zde soustředěny jak vyšší alternativní požadavky na bydlení, případnou rekreaci, tak ale i určitý genius loci celého prostředí, celkově pak projekt byl koncipován dle zásad Feng Shui.

Nabídka disponuje absolutním soukromím v lokalitě s rozlohou uceleného vlastnictví přes 2,7ha.Tato nemovitost nesousedí s žádným jiným stavením v okruhu 1,5km. Právě zde lze pak doopravdy použít staré známé filmové úsloví, že je to doopravdy jak „na samotě u lesa“, přesto však s celoročně udržovaným přístupem po komunikaci III.tř., cca 2km vzdálené od hlavního tahu Dobruška / Deštné. Samotná vzdálenost od krajského města Hradce Králové je 46km, hlavního zimního střediska Deštného v Oh. 6km, případně továrny Škoda auto Kvasiny 17km. Čistá jižní orientace s panoramatickým výhledem, nadmořská výška 610m.n.m., moderní novostavba téměř plně soběstačného ekologického domu se založenou biozahradou – ovocným lesem.

Níže však k technickým parametrům nemovitosti. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu atakující hodnoty pasívního standardu. Zastavěná plocha 125m2 (10*12,5m), přesto užitná plocha v nemovitosti dosahuje ve 2 patrech a podkroví 265m2 výměry. Čtyři místnosti a hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem, 2x WC, podkrovní místnost pro přespání více jak 10lidí - 45m2. V přízemí zadní části budovy je pak ještě sólo byt 1kk s vlastním vstupem, koupelnou a WC. 3 exteriérové terasy. Zdi jsou obložené dřevem v kombinaci s hliněnými omítkami pro lepší akumulaci vnitřního tepla. Vytápění budovy je rozděleno do tří systémů – elektrokotel / solární elektřina / kamna s výměníkem.  Je instalován tzv. malý ostrovní systém o výkonu 1KW skládající se z 8 slunečních kolektorů ve fasádě pro ohřev vody, stejně tak ale i pro uložení vyrobené elektřiny do baterií a k následnému využití ve světlech 12V, nebo ale taky jako záloha elektřiny při výpadku proudu.

Dům včetně plného vybavení ě k pronájmu od 1.11.2016

Bližší informace k ceně za pronájem / případnou koupi

„Na vyžádání“

Kontakt na zprostředkovatele:

SViN s.r.o.  - Jiří Novák

Tel. 775921829

Email. jn@svin.cz

FOTOGALERIE
Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 alter-nativa.cz