moment prosím

Barevné hliněné omítky Clayco

05.09.2010  

Barevné hliněné omítky CLAYCO od Claygar – barevné hliněné omítky české produkce

 

Milí přátelé a příznivci hliněných staveb, vážení zákazníci a dlouhodobí odběratelé našich hliněných produktů. Rádi bychom Vás upozornili na dlouho vyhlíženou novinku, s kterou právě v těchto jarních dnech, plných barev, přicházíme na trh. Jsou jimi barevné hliněné omítky CLAYCO od Claygar –barevné hliněné omítky české produkce.

 

 

Milí přátelé a příznivci hliněných staveb, vážení zákazníci a dlouhodobí odběratelé našich hliněných produktů. Jak už výše uvedená anotace napověděla, spolu s jarní přírodou jde i naše společnost se svým novým produktem skutečně do barev. Tímto novým produktem pak není nic jiného, než právě naše poslední novinka: barevné hliněné omítky Clayco.

 

Barevné omítky Claygar CLAYCO, vyvinuté naši dceřinou společností Claylab s.r.o., jsou vyvinuty na dvojí bázi. První z nich je vyvinuta na bázi přírodních barevných hliněných omítek, jejichž barevnosti je dosaženo smícháním různých druhů barevných jílů. Takto se dosáhne například přirozených barev jako je například červená či žlutá. Naproti tomu intenzivních barev, jako například zelené či modré, je u hliněných omítek dosahováno přimícháním přírodních pigmentů německé značky Kreidezeit (www.kreidezeit.cz), což je druhá cesta, jak dosáhnout konkrétní barevnosti hliněných omítek. Přestože u zmíněných barev modré a zelené si nebudou moci zákaznici vybrat z širší palety (u modré budeme používat pouze odstín ultramarine, u zelené si zákazník bude moci vybrat mezi levnějším a méně sytým odstínem zelené umbra grulich, nebo dražším a intenzivnějším spinellgrun), jistou samozřejmostí zůstává, že různé odstíny lze míchat a tím získat mnohonásobné barevné variace.

 

 

Barvy Kredezeit jsou vyráběny německou firmou, jsou nejedovaté, vyráběné z neškodných a zdraví negativně neovlivňujících látek, přičemž je stavěno na starých osvědčených recepturách malířského řemesla. Barvy jsou bez umělých látek a jejich zbytky mohou být přímo zkompostovány nebo zlikvidovány v normálním domácím odpadu, což splňuje námi požadovanou normu, vedoucí k stoprocentnímu ekologickému výrobku v podobě barevných hliněných omítek.

 

Bílá a zářivě bílá hliněná omítka. Ano, i takové hliněné omítky u nás nyní dostanete. Lze ji nanášet v její původní barvě stejně tak, jako s přimícháváním barevných pigmentů. Docílí se tak požadované barevné intenzity a paleta barev se tím stává skutečně širokou a pestrou, protože právě díky přidávání patřičného barevného pigmentu, podle přání zákazníka, je možné každou barvu tónovat a dosáhnout tak velkého množství odstínů od jedné barvy. Zcela určitě se tak proto bude jednat o jedny z nejjasnějších a barevně nejintenzivnějších barevných hliněných omítek, které lze na českém trhu sehnat.

 

To vše, co bylo výše řečeno, se vztahovalo k barevným hliněným omítkám Clayco, určeným pro interiéry. Tyto  novinky naleznete v nabídce našich produktů s patřičnými parametry a údaji.

 

Věříme, že naše nová nabídka osloví všechny z Vás, kteří ve svých malých i velkých stavbách a projektech sázíte na kvalitu hliněného programu, který tímto vším může být pro Vás zase o stupínek v barvách pestřejší a tím i mnohonásobně inspirující Vaši kreativitu.

 

 

 

INFO: K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře. Přidat komentář.

Překlad webu
Facebook
Google+
Poslední komentáře
Naše videa na YouTube
Reklama
Časopis Kvalitní život, mediální partner ekovesnice.cz
www.thermosolar.sk
www.naseekonomika.cz
www.dancelab.cz
Prodej stromků s.r.o. - zahradní centrum a ovocná školka Uherský Ostroh
(c)2010 alter-nativa.cz